Këngëtarja e njohur, Yllka Kuqi pas angazhimeve të shumta duket se ka gjetur kohë për pak pushim. Së fundi ajo është parë në qytetin...

Këngëtarja e njohur, Yllka Kuqi pas angazhimeve të shumta duket se ka gjetur kohë për pak pushim.

Së fundi ajo është parë në qytetin e bukur të Pragës, transmeton Indeksonline.

Këto pamje i ka publikuar vet Yllka në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim shumë të bukur dhe në formë.

Image result for yllka kuqi

Me stil të veçantë dukej Yllka edhe këtë herë kurse një adhuruese e saj edhe e ka komplimentuar duke i thënë se është e kompletuar si njeri.

Image result for yllka kuqi

Ndryshe, Yllka ka qenë njëra nga personazhet më të komentuara të kësaj sezone festash, sidomos për veshjen e saj.