Zajmina ndan me fansat momentet gjatë depilimit Zajmina ndan me fansat momentet gjatë depilimit
Këngëtarja shqiptare, Zaimina Vasjari komentohet shumë për pamjen e saj të jashtme. Së fundi, ajo ka publikuar në llogarinë e saj një fotografi ku... Zajmina ndan me fansat momentet gjatë depilimit

Këngëtarja shqiptare, Zaimina Vasjari komentohet shumë për pamjen e saj të jashtme.

Së fundi, ajo ka publikuar në llogarinë e saj një fotografi ku shfaqet teksa depilohet dhe duket se nuk e ka fare problem.

Zaimina shquhet për format e saj trupore dhe në përgjithësi pamjen e jashtme.

Rikujtojmë që Zaimina gjatë vitit 2018 është bërë nënë duke sjell në jetën të bijën qe e ka pagëzuar me emrin Khloe.