Zbulohet nëse dyshja e njohur e showbizit janë ende të lidhur apo jo! Zbulohet nëse dyshja e njohur e showbizit janë ende të lidhur apo jo!
Muaj më parë dyshja e njohur e showbizit Skerdi Ago dhe gazetarja kosovare Vesa Rama u komentuan gjatë në mediat rozë. U tha që... Zbulohet nëse dyshja e njohur e showbizit janë ende të lidhur apo jo!

Muaj më parë dyshja e njohur e showbizit Skerdi Ago dhe gazetarja kosovare Vesa Rama u komentuan gjatë në mediat rozë.

U tha që Skerdi i kishte propozuar Vesës për martesë.

skerdi

Mirëpo prej kohësh po përflitet se marrëdhënia e tyre nuk po shkon mirë dhe mediat kosovare kanë raportuar se lidhja mes çiftit ka marrrë fund.

I pyetur së fundmi në Instastory Skerdi ka folur për herë të parë në lidhje me ndarjen nga gazetarja.

’A je ndarë nga gruaja se të gjithë kështu po thonë? e pyeti ndjekësi.

‘Jo s’jam ndarë’ u përgjigj këngëtari duke hedhur poshtë çdo thashethem në lidhje me ndarjen e çiftitskerdi1