Zgjidhet lojtari i ndeshjes PSG – Real, por shikoni kush zhgënjeu totalisht Zgjidhet lojtari i ndeshjes PSG – Real, por shikoni kush zhgënjeu totalisht
Real Madridi ka pësuar humbje të thellë prej 3-0 nga Paris – Saint – Germain në ndeshjen e parë të Grupit A pas një... Zgjidhet lojtari i ndeshjes PSG – Real, por shikoni kush zhgënjeu totalisht

Real Madridi ka pësuar humbje të thellë prej 3-0 nga Paris – Saint – Germain në ndeshjen e parë të Grupit A pas një paraqitje zhgënjyese madje pas pasur asnjë goditje në portë, raporton Sovrani.info.

Në fund më i miri i ndeshjes u shpall argjentinasi Angel Di Maria që realizoi dy gola dhe mori notën 9.0, ndërsa më i dobëti në fushë ishte mesfushori i Real Madridit i cili u vlerësua me notën 5.7.

/Sovrani.info/

untitled