Zhgënjim total, telefoni i Bartomeut nuk pushon…është Neymar dhe… Zhgënjim total, telefoni i Bartomeut nuk pushon…është Neymar dhe…
Bashkimi me Paris Saint-Germain është diçka që Neymar është duke e përjetuar me keqardhje dhe braziliani e ka thirrur pesë herë Barcelonën në një... Zhgënjim total, telefoni i Bartomeut nuk pushon…është Neymar dhe…

Bashkimi me Paris Saint-Germain është diçka që Neymar është duke e përjetuar me keqardhje dhe braziliani e ka thirrur pesë herë Barcelonën në një përpjekje për t’u rikthyer në Camp Nou, transmeton Sovrani.info.

Neymar është i dëshpëruar që iu bashkua skuadrës nga Parisi dhe babai i lojtarit ka folur drejtpërdrejt me Josep Maria Bartomeu, duke iu lutur katalanasve për t’ia ofruar djalit të tij një rikthim në Camp Nou.

“Ai është i zhgënjyer dhe i vjen keq,” El Mundo raporton se babai i lojtarit i thoshte presidentit të Barcelonës. Lojtari gjithashtu beson se PSG-së mungon “një projekt sportiv”, për dallim nga Barcelona.

Neymar e la Barcelonën në një transferim të diskutueshëm 222 milionë euro në verën e vitit 2017.  /Sovrani.info/