Zieni këta dy përbërës dhe humbni tre kilogramë brenda jave Zieni këta dy përbërës dhe humbni tre kilogramë brenda jave
Receta e prezantuar në këtë artikull funksionon si mrekulli kur është fjala për humbjen e peshës së tepërt. Në fakt, ky produkt e realizon... Zieni këta dy përbërës dhe humbni tre kilogramë brenda jave

Receta e prezantuar në këtë artikull funksionon si mrekulli kur është fjala për humbjen e peshës së tepërt.

Në fakt, ky produkt e realizon ëndrrën që e keni për të humbur peshë, si dhe është shumë i lehtë për t’u përgatitur, transmeton Telegrafi.

 

Përbërësit:

 – Një lugë gjelle pluhur kanelle

– 250 mililitra ujë të vluar

LEXO:  7 shenja që dieta juaj është duke ju lodhur

– Dy lugë gjelle mjaltë

Pluhurin e kanellës e shtoni në ujin e vluar dhe e lini ashtu të ftohet. Posa të jetë ftohur, e shtoni mjaltin.

Pijen e fituar e pini çdo ditë dhe rezultatet e mahnitshme do t’i vëreni brenda një kohe shumë të shkurtë.