Zvërnec, dyshohet për një person të mbytur Zvërnec, dyshohet për një person të mbytur
Një person dyshohet se është mbytur në plazhin e Zvërnec -it në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në orën 16:56. Sipas policisë, dyshohet se është... Zvërnec, dyshohet për një person të mbytur

Një person dyshohet se është mbytur në plazhin e Zvërnec -it në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në orën 16:56.

Sipas policisë, dyshohet se është mbytur në det 29 vjeçari Robert Duraj, nga fshati Peshtan i Fierit.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel