Zyrtare: Ismet Munishi braktisë Vëllaznimin Zyrtare: Ismet Munishi braktisë Vëllaznimin
Ismet Munishi ka dhënë dorëheqje nga posti i trajnerit të Vëllaznimit. Pas humbjes 0-4 në Kupën e Kosovës nga Trepça ’89, Munishi nuk do... Zyrtare: Ismet Munishi braktisë Vëllaznimin

Ismet Munishi ka dhënë dorëheqje nga posti i trajnerit të Vëllaznimit.

Pas humbjes 0-4 në Kupën e Kosovës nga Trepça ’89, Munishi nuk do të vazhdoj të qëndroj te skuadra Gjakovare.

Ai këtë ia ka konfirmuar presidentit të klubit, Agim Cana.

Munishi e lë skuadrën në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës dhe në vendin e katërt në Ligën e parë. /