Zyrtare: Jo vetëm Messi, ja mungesat e Barcelonës kundër Interit Zyrtare: Jo vetëm Messi, ja mungesat e Barcelonës kundër Interit
Nëpërmjet faqes zyrtare, Barcelona ka lëshuar listën e lojtarëve të thirrur për ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Interit të degëzuar nga trajneri Ernesto... Zyrtare: Jo vetëm Messi, ja mungesat e Barcelonës kundër Interit

Nëpërmjet faqes zyrtare, Barcelona ka lëshuar listën e lojtarëve të thirrur për ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Interit të degëzuar nga trajneri Ernesto Valverde, transmeton Sovrani.info.

Lionel Messi, Samuel Umtiti dhe Thomas Vermaelen mungojnë për shkak të lëndimit. Denis Suárez, Samper dhe Aleña gjithashtu mbeten jashtë.

Kjo është lista e plotë:

Portierët: Ter Stegen, Cillessen.

Mbrojtësit: Semedo, Piqué, Lenglet, Jordi Alba, Chumi, Sergi Roberto.

Mesfushorët: Rakitiç, Sergio Busquets, Arthur, Rafinha, Vidal.

Sulmuesit: Suarez, Coutinho, Dembélé, Malcom, Munir.

/Sovrani.info/