Zyrtare: Përveq Interit dhe Milanit, në sezonin e ri edhe një klub tjetër luan në ‘Giuseppe Meazza’ Zyrtare: Përveq Interit dhe Milanit, në sezonin e ri edhe një klub tjetër luan në ‘Giuseppe Meazza’
Atalanta do të luajë ndeshjet e tyre si vendas në Ligën e Kampionëve në Giuseppe Meazza, pasi arriti një marrëveshje me AC Milan dhe Inter.... Zyrtare: Përveq Interit dhe Milanit, në sezonin e ri edhe një klub tjetër luan në ‘Giuseppe Meazza’

Atalanta do të luajë ndeshjet e tyre si vendas në Ligën e Kampionëve në Giuseppe Meazza, pasi arriti një marrëveshje me AC Milan dhe Inter. Në Instagram, kapiteni i Bergamas, Alejandro Gomez falenderoi klubet milaneze, transmeton Sovrani.info.

“Për fat të keq, Liga e Kampionëve nuk do të luhet në stadiumin tonë, prandaj në emër të shokëve të skuadrës, ne dëshirojmë të falënderojmë Interin dhe Milanin për të na mirëpritur në stadiumin e tyre të lavdishëm.”

“Për ne, është thelbësore të mos bëjmë udhëtime të gjata, veçanërisht në një konkurrencë të tillë të vështirë, ne do të japim më të mirën e vetes. Faleminderit shumë”, përfundoi ai. /Sovrani.info/