ZYRTARE: PSG me munges të madhe ndaj Realit ZYRTARE: PSG me munges të madhe ndaj Realit
Edhe trajneri i Paris – Saint – Germain, Unai Emery e ka publikuar tashmë listën e lojtarëve të ftuar për ballafaqimin e nesërm kundër... ZYRTARE: PSG me munges të madhe ndaj Realit

Edhe trajneri i Paris – Saint – Germain, Unai Emery e ka publikuar tashmë listën e lojtarëve të ftuar për ballafaqimin e nesërm kundër Real Madridit në Ligën e Kampionëve, transmeton Sovrani.info.

Në këtë listë vërehet mungesa e mesfushorit brazilian Thiago Motta dhe vendin e tij në formacionin startues pritet t’a zën Lassana Diarra.

Ja lista e plotë:

PSG:Areola, Trapp, Alves, Meunier, Silva, Marquinhos, Kimpembe, Kurzawa, Berchiche, Verratti, Lo Celso, Rabiot, Draxler, Pastore, Diarra, Di María, Mbappé, Neymar, Cavani. /Sovrani.info/